Najdete nás na       

360° Challenge

360challenge noBGVýzva, kterou si vaše tělo zamiluje. Adrenalin na start

Závod, kde dostane zabrat celé vaše tělo. Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní váhou těla. Ačkoli se může zdát, že může jít o snadno překonatelnou trať, zdání klame. Nesnažíme se vláčet závodníky do bahna, přelézat vysoké zdi. Snažíme se držet překážek, kde především tělo může být vaším hlavním limitem.

Přinášíme běžecký závod s překážkami s vlastní váhou těla. Čeká vás celkem šest kilometrů. Tři okruhy se čtyřmi stanovišti, kde si na každém zakusíte dvě překážky za sebou. Takže nic snadného.

360challenge riegrovy sady 5 360challenge riegrovy sady 6 360challenge riegrovy sady 7 360challenge riegrovy sady 8

360Challenge je závod, která klade důraz na intenzitu prožitku, který může leckdy bolet, protože každý účastník musí zapojit jak dolní, tak horní část těla. Využije rychlá svalová vlákna, tak musí být vybaven silově, vytrvalostně. Nabízíme komplexní závod, který bude pokaždé originální.

A když komplexní trať, tak i děti mají u nás své místo. Vyzkoušeli jsme si v prvním roce, jak závodníci reagují, co je baví, štve. Věříme, že 360Challenge je především závod, ke kterému se budete rádi vracet.

360challenge riegrovy sady 1 360challenge riegrovy sady 2 360challenge riegrovy sady 3 360challenge riegrovy sady 4

Závod je určen pro dospělé, ale i děti.

button registrujse classic jaro

360 little logo classic

360°Challenge (jaro)

Praha, Riegrovy sady

2. 5. 2020

Informace k závodu najdeš TADY.