Najdete nás na       

SPOR o vítěze

IMG 8392Je neděle, den po závodě v Liberci a já ráno vstávala s tím, že hned jak uložím Emičku, sednu nad výsledkovou listinu ať můžeme co nejdříve zveřejnit výsledky libereckého závodu.

Pokračovat ve čtení

Novinky 2019

S novou sezónou jsme si opět připravili pár novinek! A věř, že se zase máš na co těšit. Ale aby jsme nesázeli jen samé novotvary, pár věcí jsme nechali.

Pokračovat ve čtení

Devatenáctiletá slečna, která se doslova postavila všem čelem!

terka vargova Terezka   kraska thumpTerezka se narodila jako naprosto zdravé dítě a nikdy neměla žádné zdravotní problémy. Vlastně do svých jedenácti let žila normální život jako většina jejích vrstevníků. Osudový zlom nastal v roce 2010, kdy lékaři Terezce diagnostikovali vážné onkologické onemocnění. Během chvíle se jí a její rodině ze dne na den radikálně změnil celý život. “Do té doby jsme byli vlastně úplně normální rodina. Dcera chodila do školy a měla své koníčky. Učení ji bavilo, věnovala se angličtině, hrála na flétnu a dokonce se i jako samouk začala učit latinu, protože jejím snem bylo stát se magistrou farmacie” vzpomínají rodiče.

Pokračovat ve čtení

Terezka Knappova - dvouletá holčička s jiskrou

terezka knapkova Terez pasovka kveten 2017 thump2 letá holčička s jiskrou, která září jako hvězdička na noční obloze.

Osud nebývá nakloněný všem stejně a boužel tomu tak bylo i u Terezky. Terezka při porodu málem zemřela, ale přes výhledy, které jsou z toho nejčernějšího scénáře Terezka bojuje a dělá rodičům velikou radost. Po několika hodinách, kdy nechali porod běžet, šla ven císařským řezem a doktoři byli v šoku, v jakém stavu ji vyndali. Byla téměř vykrvácená a nedýchala.

Pokračovat ve čtení